eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Serce z Jenin / Herz von Jenin, Das (2008) [Lektor PL]

Opis:

Palestyński chłopiec został zastrzelony przez izraelskich żołnierzy.  Jego ojciec, w geście pokoju, decyduje się oddać narządy syna dla izraelskich dzieci. Film „Serce z Jenin” to dokumentalny zapis podróży jaką odbywa Ismail by odwiedzić osoby, którym przeszczep uratował życie.

Polub Film:

Serce z Jenin / Herz von Jenin, Das (2008) [Lektor PL]

Odtwarzacz vidzi.tv
Wersja: Lektor PL

Dodano: 2013-04-08 20:53

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0734 | o:
The Brink | Roll of 20 Coins - 2018 American Silver Eagle $1 GEM BU Coin SKU51559 | Джон Уик 2 / John Wick: Chapter Two (2017) WEB-DL 1080p | iTunes