eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Piękna złośnica / La belle noiseuse (1990) [Lektor PL]

Opis:

Malarz (Piccoli) maluje akt młodej dziewczyny (Beart). Ten wysmakowany film , trwający cztery godziny, pozwala widzowi poznać dokładnie proces malowania, oraz to co dzieję się między malarzem a "modelem". Warto wspomnieć, że malująca dłoń ukazana w filmie należy do malarza Bernarda Dufoura.

Polub Film:

Piękna złośnica / La belle noiseuse (1990) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: 2015-02-16 12:45

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
strzala51 skomentował 2018-03-18 08:41

Dobry nietuzinkowy film w scenerii dużego, starego, zapuszczonego domu. Cztery godziny obserwowania mocy i niemocy twórczej podstarzałego malarza. Film o poszukiwaniu minionego czasu, jakkolwiek by to ująć w dialogach (które chwilami są banalne, wręcz karykaturalne). Patrząc na efekt końcowy - uśmiech sam się ciśnie na usta. Cała kwintesencja. Warto zobaczyć. Dla widzów z odrobiną dystansu do sztuki. I siebie.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.0742 | o:
Big Brother | Splitting Up Together | Thriller