Inaka No Mote Nashi | Voltron: Legendrer Verteidiger (11) | - FryDay (2018) Hindi PreDVD-Rip - 700MB - x264 - 1CD - MP3 mkv
eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu The Gift (2015) [Lektor PL]

Opis:

Młode małżeństwo – Simon i Robyn – kupuje wymarzony dom, by w nim rozpocząć nowe życie. Przyszłość rysuje się w pięknych barwach, szczególnie że za kilka miesięcy na świat ma przyjść ich wymarzone dziecko. Spotkany przypadkiem dawny kolega Simona staje się nowym przyjacielem domu. Miło mieć kogoś znajomego w nowej okolicy. Kogoś, kto jest tak miły, że przesyła czasem drobne podarunki. Gdy jednak podarunki stają się niepokojące, a potem przerażające, staje się jasne, że nowy przyjaciel jest kimś innym, niż się wydawało. Kimś, kogo łączy z Simonem mroczna przeszłość, za którą trzeba będzie zapłacić.

Polub Film:

The Gift (2015) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
kitty skrzypek skomentował tydzień temu

trzy razy zasnelam...a on dalej ...leci.....

agatha273 skomentował tydzień temu

calkiem dobry... karma wraca

EwaMagdalena123 skomentował ponad tydzień temu

Spodziewałam się czegoś lepszego :(

amorenka skomentował ponad tydzień temu

Dobry 7/10 . Karma wraca .

spyrka44 skomentował ponad tydzień temu

dwa razy zasnalem

LiliannaS skomentował ponad tydzień temu

Fajny. Warto włączyć i obejrzeć. 8/10.

ceron1977 skomentował ponad tydzień temu

5/10 sredni

tchodziak skomentował ponad tydzień temu

swietny polecam

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0711 | o: