Marc-André Grondin | Wentworth S04E11 AHDTV XviD-FUM[ettv] | Comédie Musicales
eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Serce miłości (2017) [PL]

Opis:

Polska, początek XXI wieku. Artystka wymykająca się zaszufladkowaniu i eksperymentujący muzyk. Dwójka outsiderów, których bardzo wiele ze sobą łączy. Androgyniczni, szczupli, bez włosów, często ubrani w identyczne uniseksy – wyglądają jak męska i żeńska wersja tej samej osoby. Ich stan zakochania przypomina perwersyjną wersję narcyzmu, bo, patrząc na kochanka, patrzą na własne odbicie. W ich relacji miłość przenika się ze sztuką. Intymnym wyznaniom i gestom nadana zostaje artystyczna forma. I odwrotnie – sztuka jest ich sposobem na życie emocjonalne. Żyją w stworzonym przez siebie świecie, w którym mogą wszystko projektować i kontrolować. Wszystko, oprócz własnych emocji.

Polub Film:

Serce miłości (2017) [PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: PL

Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
swiacny skomentował ponad tydzień temu

smutne ze ciagle powstaja takie polskie filmy,film mial byc chyba artystycznym dzielem(artystyczne bylo jak calowala jego mocz w butelce...)

doroniunieq skomentował ponad tydzień temu

Kurde dobry

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0742 | o: