Watch Movie | X-plore File Manager v3.88.41 cracked apk | Радиант / Radiant [01-02 из 21] (2018) HDTVRip 720p от AniMedia | L
eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Inga Lindström: Wybieram miłość / Inga Lindström: Entscheidung für die Liebe (2018) [Lektor PL]

Opis:

Historyczka sztuki Helen (Natalie Thiede) dowiaduje się, że przez lata była zdradzana przez swojego chłopaka, Thomasa (Sven Waasner). Zrozpaczona kobieta poświęca się pracy i przeprowadza się na wieś, do Lanborgu. Jej zadaniem jest skatalogowanie i sprzedanie majątku Grety (Gaby Dohm), do której domu niebawem wprowadzi się Robert (Christian Wunderlich) i jego córka Tessa (Ayana Ledl). Nowi domownicy zażyczyli sobie, by nieruchomość była pusta. Mimo dużej różnicy wieku Helen i Greta szybko się ze sobą zaprzyjaźniają. Wkrótce Gretę nawiedza historia z przeszłości, a Helen dokonuje zaskakującego odkrycia.

Polub Film:

Inga Lindström: Wybieram miłość / Inga Lindström: Entscheidung für die Liebe (2018) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
kata1 skomentował ponad tydzień temu

Naiwny, milutki romans.

[email protected] skomentował ponad tydzień temu

Polecam film super 10/10

mistyfikacja skomentował ponad tydzień temu

świetny film. Polecam

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0699 | o: