eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Bez obaw, daleko nie zajdzie / Don't Worry, He Won't Get Far on Foot (2018) [Napisy PL]

Opis:

John Callahan to autentyczna postać i ulubieniec samego Robina Williamsa (właśnie on podsunął Van Santowi pomysł realizacji tego obrazu). Inspirowany autobiograficzną książką komediodramat zaczyna się od przedstawienia burzliwej młodości Johna. Wypadek, do którego doszło pod wpływem alkoholu, uczynił z Callahana kalekę, ale nie stępił jego temperamentu. Przykuty do wózka inwalidzkiego mężczyzna postanowił zdobyć sławę jako niestroniący od prowokacji i obsceniczności karykaturzysta.

Polub Film:

Bez obaw, daleko nie zajdzie / Don't Worry, He Won't Get Far on Foot (2018) [Napisy PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: Tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
ROKSANA178 skomentował 5 dni temu

Serdecznie polecam! Film obrazuje "świat" jakiego nie musimy doświadczyć jeśli wcześniej zorientujemy się, żeby żyć inaczej .Żyć tak jaKbyś umarł i narodził się na nowo, czyli MĄDRZEJSZY O BAGAŻ DOŚWIADCZEŃ. 10/10.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.3075 | o:
BLUESKY (5) | APKのインストール | Die Neue - Eine Frau mit Kaliber