eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Paryż i dziewczyna / Jeune femme (2017) [Lektor PL]

Opis:

Trzydziestojednoletnia Paula Simonian (Laetitia Dosch) jest pełna sprzeczności. Ma w sobie dużo z maniakalnej neurotyczki, a zarazem potrafi zaskoczyć brawurą. Po dziesięciu latach jej partner Joachim (GrégoireMonsaingeon) postanawia z nią zerwać. Kobieta jest zdruzgotana i bliska załamania nerwowego. Pozbawiona jakichkolwiek oszczędności musi zostawić swoje dotychczasowe życie. Z początku nie wie, co ze sobą zrobić, bo przyjaciele dawno się od niej odwrócili, a relacje z członkami - zwłaszcza z matką - pozostawiają wiele do życzenia. Ostatecznie obiera kierunek Paryż, skąd pochodzi, i zabiera ze sobą kota swojego partnera. Postanawia zacząć nowe życie, znaleźć pracę i nowych przyjaciół i zmierzyć się ze swoimi autodestrukcyjnymi skłonnościami. To wszystko nie przyjdzie jej to jednak z łatwością.

Polub Film:

Paryż i dziewczyna / Jeune femme (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: 2018-12-04 23:31

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
largosa skomentował 2018-12-05 22:05

film dziwny, nic specjalnego sie tu nie dzieje, beznadziejne zakonczenie

mistyfikacja skomentował 2018-12-05 17:45

Dziewczyna ma fajne oczy jedno niebieskie, drugie brązowe. Polecam film współczesny.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.0698 | o:
The Sisters Brothers (2018) HDRip Movie Watch Online Free | 11x40 | 60 Minutes (AU) - Season 11, Episode 40 2019-02-17 | Die Abenteuer des Sherlock Holmes (1984)