eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Happy End (2017) [Lektor PL]

Opis:

George Laurent (Jean-Louis Trintignant) to głowa zamożnej, europejskiej rodziny. Mężczyzna stopniowo ulega postępującej demencji. Niestety, nie znajduje oparcia w dzieciach, z którymi dzieli pałacowy dworek w Calais - osławionej przystani uchodźców. Życiowe perypetie Thomasa (Mathieu Kassovitz) i Anne (Isabelle Huppert) można określić jako skomplikowane. Każdy członek rodziny Laurentów ma jakąś tajemnicę. Wkrótce, w ciągu kilku dni, wszystkie sekrety wyjdą na jaw. To doprowadzi do prawdziwej katastrofy. Najnowszy film twórcy takich obrazów jak "Miłość" czy "Biała wstążka". Zdobył m.in. nominację do Złotej Palmy na Festiwalu w Cannes.

Polub Film:

Happy End (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: 2018-12-04 23:35

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
martinka28 skomentował 2018-12-05 20:56

dobry film z wielotematycznym przesłaniem o bezideowości,miałkości uczuciowej naszych czasów.Jest nadzieja dla kina francuskiego.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.0749 | o:
Read all reviews | Kimi no Iru Machi | 19. Jet (Loop Remix) Mika 16.02.