eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Gdy kobiety odchodzą / Wenn Frauen ausziehen (2017) [Lektor PL]

Opis:

Przed wieloma laty Paula (Anna Maria Mühe) rozstała się ze swoją wielką miłością, Maksem (Max von Thun). Dziewczyna nie chciała opuścić ojca, który samotnie prowadzi restaurację w Gendering. Pewnego dnia w rodzinnej miejscowości pojawia się inwestor, który proponuje mieszkańcom, że odkupi od nich ich ziemię za ponad 18 milionów euro. Biznesmen zamierza tam zbudować luksusowy park rozrywki. Paula i inne kobiety mają nadzieję, że dzięki temu spełnią się ich marzenia. Mężczyźni natomiast odkrywają, jak bardzo są przywiązani do ziemi ojców. Wtedy w miasteczku pojawia się Maks i burzy uporządkowane życie Pauli.

Polub Film:

Gdy kobiety odchodzą / Wenn Frauen ausziehen (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: 5 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Leszczu23 skomentował przedwczoraj

Ooo, mamy tu speca od typowego niemieckiego gówna! Przyznaj się pracowałeś w kanalizacji w Hamburgu?

wiwaldi-35 skomentował 3 dni temu

Jak typowe gówno poco komentujesz mike858 jak ktoś mówi ja się na tym znam mimo ze jestem laikiem, to nie zabiera głosu chyba, że to opcja Toruńska to już poza wszelkimi komentarzami można obejrzeć

mistyfikacja skomentował 4 dni temu

film nie jest wcale taki zły. Może być.

mike858 skomentował 4 dni temu

Typowe niemieckie gowno !!

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0717 | o:
Read more | Ryan Rottman | [ Zobacz cały opis... ]