eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Odnajdę cię (2018) [PL]

Opis:

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.

Polub Film:

Odnajdę cię (2018) [PL]

Odnośnik Usunięty!

z powodu zgłoszenia naruszenia praw autorskich

Dodano: 4 dni temu

Komentarze:

Komentowanie tego materiału zostało wyłączone
tygrystati skomentował 3 dni temu

bardzo dobry, warto zobaczyć

nagaformaII skomentował 3 dni temu

To jest bardzo dobry film , ale inaczej zrobiony - taki surowy , rzeczowy ,konkretny, bez zbędnych ozdobnikow w rodzaju : rozbudowane dialogi, dużo słów, gestów , rozbuchanych emocji i Bóg wie co jeszcze,a tak na pewno by nakręcono na Zachodzie lub w USA. Poza tym inne plany, ujęcia,ale ten film ma wszystko co potrzeba- rozwinięcie, punkt kulminacyjny i zakończenie. Dobry film.

swiacny skomentował 3 dni temu

polskie dno jak zawsze ale ten wyjatkowe,takie nic

sharpking skomentował 3 dni temu

wiwaldi-35 kazdy ma swoja opinie pustaku wiec stul dziub film gniot

idelfix skomentował 3 dni temu

Chyba wam sie pojebalo z tymi oplatami !!! 80 zeta na rok i malo co tu dziala. Zegnam

kabster25 skomentował 3 dni temu

milo sie ogladalo,polecam

tomkow77 skomentował 3 dni temu

Szalu nie ma, sraki tez nie. Fajna z mamuski kobita

mara24 skomentował 3 dni temu

wiwaldi-35 nie bądż chamem

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0922 | o:
Melrose Place (2009) | Perles au détail | Ver otras variantes