eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Kler (2018) [PL]

Opis:

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie.

Polub Film:

Podobne Filmy:

Kler Dramaty | PL, 2018

Kler (2018) [PL]

Odnośnik Usunięty!

z powodu zgłoszenia naruszenia praw autorskich

Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Komentowanie tego materiału zostało wyłączone
icoke skomentował ponad 2 tygodnie temu

Kościół to sekta , zawsze tym była i nadal jest.

hucpa skomentował ponad 2 tygodnie temu

Sprawnie zrealizowany, z rozwagą. A bohaterowie? - cóż, bandyci.

rybkahal skomentował ponad 2 tygodnie temu

4/10 mieszkam w Małopolsce tak że sorry oczekiwałem coś więcej niż normalność widzianą z za okna ...ale to tylko moja opinia..

gorcewicz70 skomentował ponad 2 tygodnie temu

I to jest kurwa film

gorcewicz70 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Zajebisty spirytus sangtus????

kammec1 skomentował ponad 2 tygodnie temu

oglądać jeszcze nie usuneli

dedal.m skomentował ponad 2 tygodnie temu

Sporo komentarzy, osobiście uważam że za sukces filmu odpowiedzialna w całości jest postawa tytułowego kleru, obecnie i przeszłości, krytyka jaka przez to spada na księży moim zdaniem jest tylko w części uzasadniona. Boleje nad tym, że nasi księża odeszli od prawdziwego duszpasterstwa a instytucję kościoła poddali komercjalizacji. Mówię to z przykrością ale wiem co mówię, nie dane mi było ochrzczenie dzieci ponieważ nie mam ślubu. Pewnie gdybym się uparł to dzieci bym ochrzcił ale wyszło jak wyszło. A w tej chwili starszy syn nie chce nawet o tym słyszeć, córkę spróbuję przekonać. Ale nie dam czarnym ani centa. No dobrze to na tyle, ucieka nam główny cel tego filmu, Kościół to MY POLACY a nie księża, to my tworzymy tą wspólnotę. Uważam że ten film i jemu podobne próbuje rozerwać tą wspólnotę poprzez zohydzenie nam księży. W czyim to leży interesie, niech wystarczy wam opina Ohydnej Czerwonej Świni urbana, która to kanalia zachwycała się tym filmem. I na koniec, jako Polacy pamiętajmy że nasza wiara jest naszą tarczą, która nie raz nas osłoniła. A film powinien być nauczką dla naszego stanu duchownego i apelem o wytężoną pracę duszpasterską, jeżeli ten film w tym pomoże to tylko pogratulować.

tosia23 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Film Jak Film Ksiadz Policjant Polityk Czy Kto Inny Wszędzie Dzieja Się Dziwne Żeczy Wart Obejrzenia

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.0545 | o:
Nickelodeon Kids Choice Awards 2014 | الإجراء | The Haves and the Have Nots S05E02 Searching For A Mothers Love 720p HDTV... [eztv]