eFilmy
TV

Akcja
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Beyond the Edge (2018) Lektor PL Beyond the Edge 2018, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 6

Współczesna Moskwa. Utalentowany hazardzista zbiera ludzi o nadprzyrodzonych mocach, aby pomogli mu wygrać w kasynie. Ale na miejscu niespodziewanie spotyka godnego rywala.

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Klippers (2018) ENG Klippers 2018, ENG Kategoria: Akcja | Komentarzy: 1

Kiedy socjopatyczny szef zatrudnia dwóch zabójców, by zamordować swoją byłą żonę, jeden zabójca udaje się pod przykrywką, aby poznać układ kobiecego domu. Między nimi rodzi się uczucie i gdy jego partner pojawia się, aby ukończyć zlecenie, mężczyzna jest zmuszony do podjęcia(...)

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć / Maze Runner: The Death Cure (2018) Lektor PL Więzień labiryntu: Lek na śmierć Maze Runner: The Death Cure | 2018, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 3

W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu,(...)

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Samson (2018) Lektor PL Samson 2018, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 2

Epicka opowieść o biblijnym superbohaterze z niezwykłym darem siły, wybrańcu Boga, który ma za zadanie wyzwolić swój lud z niewoli.

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Venom (2017) Napisy PL Venom 2017, Napisy PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 26

Venom, obcy symbiont, jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela wychodzi z cienia, wchodząc w ciało i osobowość Eddiego Brocka (Tom Hardy). Jako dziennikarz, Eddie próbował zdemaskować niecne działania słynnej firmy Life Foundation, prowadzonej przez naukowca Carl(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Nacisnąc spust / Trigger (2016) Lektor PL Nacisnąc spust Trigger | 2016, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 6

Grupa profesjonalnych zabójców otrzymuje pewnego dnia specjalne zadanie. Muszą cofnąć się w czasie o 5 lat i zniszczyć grupę niewinnych osób, ponieważ wśród nich może znajdować się osoba odpowiedzialna za zagładę ludzkości.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Bez litości 2 / The Equalizer 2 (2018) Lektor PL Bez litości 2 The Equalizer 2 | 2018, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 23

Emerytowany tajny agent Robert McCall (Denzel Washington) powraca, by w wyszukany, charakterystyczny dla siebie sposób, walczyć o sprawiedliwość. Jest nieustraszony, inteligentny, a jego sprawność fizyczna sprawia, że dostaje to, czego chce. A chce sprawiedliwości.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Predator (2018) Dubbing PL Predator 2018, Dubbing PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 23

Reżyser Shane Black ("Iron Man 3") przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy (...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Dubbing PL
Plakat filmu Venom (2018) Dubbing PL Venom 2018, Dubbing PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 64

Kiedy Eddie Brock zdobywa moce symbionta, zmuszony jest uwolnić swoje alter-ego "Venoma", by ratować własne życie.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Dubbing PL
Plakat filmu Predator (2018) Napisy PL Predator 2018, Napisy PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 39

Reżyser Shane Black ("Iron Man 3") przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy (...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0125 | o:
PablinFRK | na peru surya 2018 hindi | Sigaretta elettronica Atomizzatori