eFilmy
TV

Thriller
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Double Echo (2019) Lektor PL Double Echo 2019, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 7

Paul opuścił policję po przypadkowym zabiciu swojego partnera. Teraz jest szeforem u bogatego faceta, którego córka została porwana. Paul wykorzysta swoje umiejętności policjanta, by uratować dziewczynę. Przypadkiem odrywając sekret, które rodzina ukrywała od lat.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Raz, dwa, trzy, kryjesz ty / One Two Jaga (2018) Napisy PL Raz, dwa, trzy, kryjesz ty One Two Jaga | 2018, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 1

Na przedmieściach Kuala Lumpur nielegalny pracownik z Indonezji, Sugiman, mierzy się z dodatkowymi zmartwieniami. Jego nastoletni syn zaprzyjaźnia się z impulsywnym Adim, który wykonuje podejrzane zadania dla swojego ojca – pośrednika pracy nielegalnych imigrantów. Ponadto siostra Sugima(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Close (2019) Napisy PL Close 2019, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 14

"Close", trzymający w napięciu thriller akcji reżyserki i scenarzystki Vicky Jewson ("Zrodzona z wojny"), został zainspirowany prawdziwą historią Jacquie Davis, najlepszej na świecie kobiecej ochroniarz. W filmie w roli Sam, wyszkolonej do działań antyterrorystycznych agentki, występuje(...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Dziewczyna w sieci pająka / The Girl in the Spider's Web (2018) Napisy PL Dziewczyna w sieci pająka The Girl in the Spider's Web | 2018, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 33

Młoda hakerka Lisbeth Salander oraz dziennikarz Mikael Blomkvist wpadają w sieć szpiegów, cyberprzestępców i skorumpowanych urzędników państwowych.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Rust Creek (2018) Napisy PL Rust Creek 2018, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 20

Studentka gubi się w drodze na rozmowę o pracę. Niepoprawny zjazd pozostawia ją uwięzioną w lesie. Kobieta musi bronić się przed surowymi żywiołami i bandą bezwzględnych przestępców.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu W kręgu zdrady / Ring of Deception (2017) Lektor PL W kręgu zdrady Ring of Deception | 2017, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 5

Julie Stevens (Chandra West) jest samotną matką. Jej życie zmienia się, gdy w sąsiedztwie zamieszkuje uroczy Martin (Steve Bacic). Wkrótce zaczyna się z nim spotykać. Julie nie spodziewa się jednak, że jej partner skrywa mroczną tajemnicę, a zdradzona przez niego inna kobieta - Sloane(...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Possum (2018) Napisy PL Possum 2018, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 5

Po powrocie do domu rodzinnego lalkarz jest zmuszony do konfrontacji ze swoim ojczymem i tajemnicami, które torturowały go całe jego życie.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu The Vanishing (2018) Napisy PL The Vanishing 2018, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 13

Trzech pracowników latarni morskiej przyjeżdża na szkocką wyspę, z czasem wdrażając swe rutynowe działania, gdy coś niespodziewanego i potencjalnie zmieniającego ich życie, staje na ich drodze.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Mroczny sekret niani / The Nanny Betrayal (2018) Lektor PL Mroczny sekret niani The Nanny Betrayal | 2018, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 12

Elise (Michelle Borth) szuka wykwalifikowanej opiekunki do swoich dzieci. Jej wybór pada na Amber (Olesya Rulin). Dziewczyna ma bowiem doskonałe referencje i szybko nawiązuje kontakt z małoletnimi. Wkrótce niania i gospodarz domu, Brian (Antonio Cupo), wdają się w romans. Mężczyzna nie t(...)

Dodany: 2019-01-18 11:06 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman / BlacKkKlansman (2018) Lektor PL Czarne bractwo. BlacKkKlansman BlacKkKlansman | 2018, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 10

Jest początek lat siedemdziesiątych, a Ron Stallworth (John David Washington) jest pierwszym czarnoskórym detektywem, który służy w Departamencie Policji w Colorado Springs. Zdeterminowany, by wyrobić sobie nazwisko, Stallworth odważnie decyduje się na niebezpieczną misję: infiltracje (...)

Dodany: 2019-01-18 10:38 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 eFilmy.net | t: 0.0357 | o:
saison 1, épisode 579 - Débarquement ! Punk Hazard, une île livrée aux flammes | Watch Movie | Лион