eFilmy
TV

Biograficzny
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Bez obaw, daleko nie zajdzie / Don't Worry, He Won't Get Far on Foot (2018) Napisy PL Bez obaw, daleko nie zajdzie Don't Worry, He Won't Get Far on Foot | 2018, Napisy PL Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 1

John Callahan to autentyczna postać i ulubieniec samego Robina Williamsa (właśnie on podsunął Van Santowi pomysł realizacji tego obrazu). Inspirowany autobiograficzną książką komediodramat zaczyna się od przedstawienia burzliwej młodości Johna. Wypadek, do którego doszło pod wpływ(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Król wyjęty spod prawa / Outlaw King (2018) Lektor PL Król wyjęty spod prawa Outlaw King | 2018, Lektor PL Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 7

Dotychczas nieopowiedziana prawdziwa historia Roberta I Bruce’a, który w ciągu jednego roku z upadłego szlachcica stał się królem, a następnie wyjętym spod prawa bohaterem. W zniewolonej przez Anglię średniowiecznej Szkocji walczył, by ocalić swoją rodzinę, lud i kraj. Po przejęc(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Nico, 1988 (2017) Lektor PL Nico, 1988 2017, Lektor PL Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 4

Fabularyzowana opowieść o latach tuż sprzed kresu życia Nico, utalentowanej aktorki, modelki, piosenkarki i zarazem muzy Andy'ego Warhola. Crista Päffgen (Trine Dyrholm) zbliża się do pięćdziesiątki. Osamotniona wiedzie smutne i nudne życie w Manchesterze. Do swojego wyglądu nie przyw(...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Whitney (2018) Lektor PL Whitney 2018, Lektor PL Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 10

Historia jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów, której kariera sceniczna układała się zdecydowanie lepiej niż życie osobiste.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Matylda / Matilda (2017) Lektor PL Matylda Matilda | 2017, Lektor PL Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 2

Mikołaj II Romanow (Lars Eidinger) - następca rosyjskiego tronu - wbrew rodzinie i zdrowemu rozsądkowi zakochuje się bez pamięci w przyszłej primabalerinie Teatru Maryjskiego, Matyldzie Krzesińskiej (Michalina Olszańska). Młodych łączy silne uczucie - miłość, która przerodziła si(...)

Dodany: 2018-10-28 16:09 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu LBJ (2016) Lektor PL LBJ 2016, Lektor PL Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 2

Po śmiertelnym zamachu na Johna F. Kennedy'ego w 1963 r. Lyndon B. Johnson zostaje trzydziestym szóstym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Dokończenie dzieła poprzednika jest trudnym wyzwaniem.

Dodany: 2018-10-28 16:08 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman / BlacKkKlansman (2018) ENG Czarne bractwo. BlacKkKlansman BlacKkKlansman | 2018, ENG Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 2

Jest początek lat siedemdziesiątych, a Ron Stallworth (John David Washington) jest pierwszym czarnoskórym detektywem, który służy w Departamencie Policji w Colorado Springs. Zdeterminowany, by wyrobić sobie nazwisko, Stallworth odważnie decyduje się na niebezpieczną misję: infiltracje (...)

Dodany: 2018-10-23 23:21 Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Moja kolacja z Hervé / My Dinner with Hervé (2018) Lektor PL Moja kolacja z Hervé My Dinner with Hervé | 2018, Lektor PL Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 3

Danny Tate (Jamie Dornan) jest dziennikarzem, którzy zmaga się z codziennymi problemami, a zarazem walczy o uznanie w swoim środowisku zawodowym. Pewnego razu poznaje znanego francuskiego aktora Hervégo Villechaize'a (Peter Dinklage), który jawi się przed nim jako charyzmatyczny pewny siebi(...)

Dodany: 2018-10-21 19:52 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Pierwszy człowiek / First Man (2018) ENG Pierwszy człowiek First Man | 2018, ENG Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 5

Fragment życia astronauty Neila Armstronga i jego legendarnej misji kosmicznej, dzięki której jako pierwszy człowiek stanął na Księżycu.

Dodany: 2018-10-16 08:09 Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Olivia Newton-John - Mężczyźni, kino i śpiew / Olivia Newton-John: Hopelessly Devoted to You (2018) Lektor PL Olivia Newton-John - Mężczyźni, kino i śpiew Olivia Newton-John: Hopelessly Devoted to You | 2018, Lektor PL Kategoria: Biograficzny | Komentarzy: 5

Film o karierze Olivii Newton-John, piosenkarce i aktorce znanej m.in. z głównej roli Sandy w musicalu "Grease". Opowiada o jej losach: o debiucie, muzycznych i filmowych osiągnięciach i o tym, jak odnajdywała się w świecie show biznesu.

Dodany: 2018-09-28 20:52 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0404 | o:
Harvey Street Kids: Season 1 | Price Highest | Sabse Smart Kaun