360 DVDRIP | Phim Lãng Mạn | Livres les plus lus en Juillet 2018 2018-08-20T19:44:27+02:00 Pour ce premier mois des grandes vacances, les tendances sont restées à peu près les mêmes en termes de lecture : La romance fait le plein. La New Romance nest plus reine 11 des 12 livres les plus lus sont des romans de romance. Plusieurs styles se mêlent mais la New Romance nest plus reine. [...]
eFilmy
TV

Fear the Walking Dead (2015)

Plakat serialu Fear the Walking Dead (2015)

Opis:

Fear the Walking Dead – amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez AMC Studios, Circle of Confusion oraz Valhalla Entertainment. Serial jest spin-offem Żywych trupów.

Polub Serial:

« [s04e14] Episode 4.14 »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Besiek220 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Eliza uwielbiam jak w merytoryczny sposób wyjaśniasz idiotów :D

Eliza82 skomentował ponad 2 tygodnie temu

lucyfer1973 To oczywiste,że w życiu prywatnym jesteś małą i nic nie znaczącą gnidą próbującą się dowartościować w necie :) Na Twój ryj żadna nawet nie splunie nieszczęśliwcu zakrościały.Dzisiaj musiało być nie za wesoło,prawda parówo? Tatuś zorał dupcię zbyt mocno :)))

OrfeuszK skomentował ponad 2 tygodnie temu

lucyffer1973 Ty już tu jesteś znany z obrażania i debilizmu,więc zamknij pizde zakompleksiony cwelu ;)

lucyffer1973 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Eliza82 tepa jebana suko lezbijsa Znowu obrażasz ludzi

Eliza82 skomentował ponad 2 tygodnie temu

omix04 Ty tępy debilu.Masz problem ze zrozumieniem ciasny łbie? Pisałam o TWD kretynie skończony.Matka Cię wysrała na polu z kapustą czy co...

menifesto skomentował ponad 2 tygodnie temu

Całkiem,całkiem.. ;)

_martyna__ skomentował ponad 2 tygodnie temu

omix04 źle zrozumiałeś Eliza82...Ona napisała, że oglądała TWD ale w ostatnim sezonie TWD nie dała już rady oglądać i skończyło się na tym, że skończyła na 2 czy 3 odcinku. Zanim kogoś wyzwiesz to przeczytaj kilka razy komentarz...Trochę kultury ;)

NieznanyAnonim skomentował ponad 2 tygodnie temu

mi akurat szkoda tej murzynki takie biedulka

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 extreme-protect.net | t: 0.1356 | o: