eFilmy
TV

Restauracja / Var tid är nu (2017)

Plakat serialu Restauracja / Var tid är nu (2017)

Opis:

Rodzina Löwandersów prowadzi w Sztokholmie restaurację "Djursgardskällaren", serwującą tradycyjną kuchnię szwedzką. Wojna spowodowała, że borykają się oni z trudnościami finansowymi. Najstarszy syn właścicieli, Gustaf, próbuje rozwiązać ich problemy za pomocą nielegalnych środków.

Polub Serial:

« [s02e02] Episode 2.2 »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
elaela45 skomentował ponad tydzień temu

Bardzo lubię ten serial, ale miałam cichą nadzieję, że producenci polskiej wersji zatrudnią na ten sezon korektora, który im wytłumaczy, że (i dlaczego) nie mówi się "Tak/nie szef". Aż mnie trzęsie jak to słyszę. To jakaś współczesna zaraza rodem z Masterchefa.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.1382 | o:
Riverhead | 17 August 2017 | Escape - Endless distance game 5