Last month | Business Card Scanner Reader Premium APK Full Version | Option 1 subscene.com English .srt / .ass Subtitles
eFilmy
TV

The Outpost (2018)

Plakat serialu The Outpost (2018)

Opis:

Fabuła skupia się na odważnej Talon, ostatniej żyjącej przedstawicielce rasy Czarnokwistych. Wioska dziewczyny została lata temu zniszczona przez najemników, w związku z czym jej jedynym pragnieniem jest zemsta. Podczas swojej podróży Talon odkrywa, że posiada nadprzyrodzone moce. Jeśli nauczy się poprawnie je wykorzystywać, będzie w stanie uchronić cały świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

Polub Serial:

« [s01e10] Episode 1.10

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL

Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
zbychu1703 skomentował ponad tydzień temu

Odcinek 9 na fili CC

Pi_Gi skomentował ponad tydzień temu

nie oglądam, i nie będę , po co wrzucać odcinki nie po kolei? jeśli ktoś wrzuca co drugi to lepiej dac sobie spokój...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 extreme-protect.net | t: 0.1681 | o: