eFilmy
TV

Shameless US (2011)

Plakat serialu Shameless US (2011)

Opis:

Serial opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie. Jedną z głównych postaci tego komediodramatu od stacji Showtime jest Frank Gallagher, który jest bardzo nieodpowiedzialną głową rodziny. Bohater jest alkoholikiem i spędza większość czasu, leżąc nieprzytomny w salonie, zamiast zajmować się swoimi pociechami. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny. Cały ciężar za prowadzenie domu i rodziny spada na barki najstarszej córki Fiony. Bohaterka w związku z niedyspozycją rodziców sama zajmuje się wychowywaniem swoich licznych braci i sióstr. To nie jest jednak zadanie łatwe do wykonania.

Polub Serial:

« [s09e09] Episode 9.9

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL

Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
hexaone skomentował tydzień temu

Fajny odcinek :)

brofar skomentował ponad tydzień temu

ublock i po kłopocie

Opentanxdd skomentował ponad tydzień temu

Nigdy nie kupiłam premium a przy oglądaniu klikam ,,Oglądaj film bez limitu'' i działa mi normalnie tak jak użytkownikom premium lol nigdy reklmy nie wyskakują

yyyala skomentował ponad tydzień temu

również potwierdzam, nie ma sensu kupować premium ;/

m3rcin skomentował ponad tydzień temu

TAK SAMO POTWIERDZAM PORTAL ZSZEDŁ NA PSY NIE KUPOWAĆ PREMIUM JAK JUZ TO ADBLOCK LUB FILI. CC

paznokcie2 skomentował ponad tydzień temu

Użytkownik premium tej strony jest notorycznie robiony w przysłowiowego "wała". Więc jeśli jesteś tu nowy i zastanawiasz sie na płatnością i oglądaniem bez wyskakujących reklam- nie rób tego, wyskakują tak czy siak.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.1605 | o:
My Beautiful Broken Brain (2014) 1080p | Kid Cudi Mixtape | For always duet)