eFilmy
TV

Współczesna rodzina / Modern Family (2009-2011)

Plakat serialu Współczesna rodzina / Modern Family (2009-2011)

Opis:

Serial komediowy w konwencji mockumentary (pseudodokumentu), opowiadający o losach wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny. Nestorem rodu jest Jay Pritchett (Ed O’Neill, znany głównie z roli Ala Bundy’ego), który po rozwodzie żeni się z o wiele młodszą od siebie Kolumbijką Glorią, adoptując przy okazji jej syna z pierwszego małżeństwa, dziesięcioletniego Manny’ego. Dziećmi Jaya są Claire Dunphy, mieszająca z mężem Philem, córkami Haley i Alex i synem Lukiem oraz Mitchell, który wraz ze swoim chłopakiem - Cameronem - wychowuje adoptowaną w Wietnamie córkę.

Polub Serial:

« [s07e18] The Party »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL

Dodano: 2016-05-28 14:44

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
fanny888 skomentował 2017-03-25 19:46

@AnDre Szanowny panie tłumaczący, albowiem tłumaczem nie jesteś ponieważ nie znasz języka polskiego. " Czekałem ZA kanapką" ? Nie czekamy za kimś ani za czymś.Czekamy NA kanapkę. Za czymś możemy się schować, za kimś stanąć. Język polski jest piękny nie kalecz go lamusie !

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.1397 | o:
Sora no Otoshimono Final Eternal My Master BD Sub Indo Lengkap | View more » | 2018-10-10 15:12