Letztendlich sind wir dem Universum egal Letztendlich sind wir dem Universum egal (2018) Drama, Fantasy, Liebesfilm, Science FictionRhiannon ist eine normale 16 jährige Jugendliche, doch dann verlieb sie sich mysteriöse Seele namens „A“. „A“ belebt jeden morgen einen anderen Körper eines 16- jährigen Jungen oder Mädchens, was es für Rhiannon sehr schwierig macht, sie wiederzufinden. Troz dieser Probleme spüren eine einzigartige Verbindung zueinander und versuchen mit aller Kraft, sich deswegen nicht zu verlieren. | Alan Walker Diamond Heart Feat Sophia Somajo mp3 | Sezonul 3
eFilmy
TV

Chicago Fire (2012)

Plakat serialu Chicago Fire (2012)

Opis:

Żadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna, czy ekscytująca niż strażaków - członków Oddziału Ratunkowego i sanitariuszy z Chicago Firehouse 51. Są to odważni mężczyźni i kobiety, którzy stają oko w oko z niebezpieczeństwem, reagują, gdy wszyscy inni boją się podjąć działanie. Jednak ogromne obowiązki w pracy odbijają piętno na ich życiu osobistym. Gdy tragedia spotyka jednego z członków zespołu, w powietrzu unosi się sporo poczucia winy i żalu. Porucznik Matthew Casey (Jesse Spencer) stara się pracować normalnie, lecz nie może porozumieć się z porucznikiem Kelly Severidem (Taylor Kinney), z Oddziału Ratunkowego, z którym wzajemnie obwiniają się o śmierć jednego z członków zespołu. Gdy jednak zachodzi wyższa konieczność, są w stanie zakopać wojenny topór i stanąć na wysokości zadania, ratując życie potrzebującym pomocy.

Polub Serial:

« [s02e13] Tonight's the Night »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL

Dodano: 2014-02-27 16:25

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Jutinka75! skomentował 2018-02-13 17:19

super odcinek....

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 extreme-protect.net | t: 0.132 | o: