Media365 Book Reader Premium v4.1.1023 APK Cracked | Actividad paranormal 2 / Paranormal Activity 2 | Sicario El Dia Del Soldado BluRay MicroHD
eFilmy
TV

Chicago Fire (2012)

Plakat serialu Chicago Fire (2012)

Opis:

Żadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna, czy ekscytująca niż strażaków - członków Oddziału Ratunkowego i sanitariuszy z Chicago Firehouse 51. Są to odważni mężczyźni i kobiety, którzy stają oko w oko z niebezpieczeństwem, reagują, gdy wszyscy inni boją się podjąć działanie. Jednak ogromne obowiązki w pracy odbijają piętno na ich życiu osobistym. Gdy tragedia spotyka jednego z członków zespołu, w powietrzu unosi się sporo poczucia winy i żalu. Porucznik Matthew Casey (Jesse Spencer) stara się pracować normalnie, lecz nie może porozumieć się z porucznikiem Kelly Severidem (Taylor Kinney), z Oddziału Ratunkowego, z którym wzajemnie obwiniają się o śmierć jednego z członków zespołu. Gdy jednak zachodzi wyższa konieczność, są w stanie zakopać wojenny topór i stanąć na wysokości zadania, ratując życie potrzebującym pomocy.

Polub Serial:

« [s07e01] Episode 7.1 »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL

Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Lunaris skomentował ponad tydzień temu

Trochę za cukierkowe to ich rozejście ale niech będzie. Ciekawe kogo teraz podstawią matowi?!

Medor51 skomentował ponad tydzień temu

Nie jest zly ten serial. No ale jedna zcena rozweselila mnie , do imentu. Ta jak Hermann byl dzgniety w pachwine. I co sie okazalo, Intubowac Gabbi mowi faktycznie pluco nie uszkodzone, brak oddechu trzeba intubowac Stadmoja ksywa Intubowac Gabby. Nie pamietam odcinka by nie intubowano kogos egal jak ranny, intubowac. No i ci ranni na slupach , drzewach no wszedzie, ale 80 % w gorze.

Medor51 skomentował ponad tydzień temu

Intubowac Gabbi jest wreszcie raus z serialu. I dobrze.

pin00 skomentował dwa tygodnie temu

Ups?...czyżby koniec Gabi w serialu....???

Jutinka75! skomentował dwa tygodnie temu

polecam serial

Pati165 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Nigdy nie pałałam jakąś głęboką sympatią do Gabby, ale nie spodziewałam, że tak się to potoczy. Czekam na następny odcinek z niecierpliwością ????

Wade1990 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Dobry odcinek....

ktosiam skomentował ponad 2 tygodnie temu

Nigdy nie lubiłam Gabby, więc.....

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 extreme-protect.net | t: 0.143 | o: