eFilmy
TV

Elementary (2012)

Plakat serialu Elementary (2012)

Opis:

Nowoczesne spojrzenie na opowieści o Sherlocku Holmesie. Powieść Sir Arthura Conan Doyle'a przeniesiona z wiktoriańskiego Londynu do współczesnego Nowego Jorku . Sherlock Holmes jest powszechnie znany ze swoich umiejętności dedukcji. Dr Joan Watson jest wysoko wykwalifikowanym ekspertem medycznym. Tak więc, te dwie osoby tworzą wspaniały zespół do rozwiązywania najbardziej niesamowitych zbrodni.

Polub Serial:

« [s01e17] Possibility Two »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL

Dodano: 2013-05-15 16:40

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
anea skomentował 2018-07-24 19:06

to limuzyna, jedni siedzą normalnie, a drudzy, czyli H. W. tyłem do kierunku jazdy, dlatego tak to wygląda :))

sitowieczek skomentował 2015-04-13 18:22

polecam przyjrzenie się obrazowi za holmsem gdy "jadą" limuzyną. raz jadą do przodu a raz do tyłu.... nie postarali się ;)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.1573 | o:
comunicati stampa consiglio dei ministri | Nobody's Fool (1970) | Watch now!