eFilmy
TV

How to Get Away with Murder (2014)

Plakat serialu How to Get Away with Murder (2014)

Opis:

Nowość od topowej producentki Shondy Rhimes. Fabuła opowiada o grupie ambitnych studentów prawa, którzy razem z panią profesor (Viola Davis) specjalizującą się w prawie karnym zostają wplątani w sprawę morderstwa, która zmieni ich życie.

Polub Serial:

« [s05e11] Episode 5.11 »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL

Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
steffanie skomentował 4 dni temu

Jak zwykle dobry

Jutinka75! skomentował ponad tydzień temu

polecam serial

paznokcie2 skomentował ponad tydzień temu

Użytkownik premium tej strony jest notorycznie robiony w przysłowiowego "wała". Więc jeśli jesteś tu nowy i zastanawiasz się na płatnością i oglądaniem bez wyskakujących reklam- nie rób tego, wyskakują tak czy siak.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 extreme-protect.net | t: 0.135 | o:
Mildred Pierce | Tutti Lo Sanno 2018 iTALiAN BDRiP XviD-PRiME avi | The Last Post